کاغذ رنگی

فیجت اسپینر چیست؟

فیجت اسپینر چیست؟

در زندگی ما، عادت ها و رفتارهایی هستند که دائما تکرار میشوند اما برای ما هیچ فایده ای ندارند. اینگونه رفتار ها معمولا غیر ارادی بوده و ترک آن ها سخت و گاهی غیر ممکن است. در مواقع بیکاری و اوقاتی که به دنبال تمرکز گرفتن هستیمدر زندگی ما، عادت ها و رفتارهایی هستند که دائما تکرار میشوند اما برای ما هیچ فایده ای ندارند. اینگونه رفتار ها معمولا غیر ارادی بوده و ترک آن ها سخت و گاهی غیر ممکن است. در مواقع بیکاری و اوقاتی که به دنبال تمرکز گرفتن هستیم.

مثل بازی کردن با سکه یا دست کلیدی که درون جیب ماست، یا فشار دادن پیاپی دکمه خودکار و یا حتی در نزد ما ایرانی ها بازی کردن با دانه های تسبیح که در بین همه افراد اینگونه رفتارها به صورت غیر ارادی در بعضی اوقات نمایان میشود.

ما در برهه ای از تاریخ به سر میبریم که هر روز شاهد اختراع یک ابزار جدید هستیم. حتی ابزارهایی که کوچکترین نیازهای ما را هم پوشش می دهند. فیجت اسپینر همان ابزاری است که به جای سکه، خودکار، تسبیح و یا هر ابزار دیگری که شما در خیابان یا منزل برای سرگرم شدن غیر ارادی خود به دست میگیرید ظهور پیدا کرده است.

فیجت اسپینر طرح ها و شکل های مختلفی دارد اما تمامی آنها کاربردی یکسان دارد. یک ابزار سرگرم کننده و کوچک که علاوه بر جنبه سرگرمی، در آرامش اعصاب و بالارفتن قدرت تمرکز نیز نقش بسزایی دارد. فیجت اسپینر ها معمولا به صورت دایره های چرخانی هستند که چرخاندن آن ها، همان عملیات غیرارادی است که ما برای آرام کردن اعصاب خود و بالابردن تمرکز انجام میدهیم.

 اسپینر چیست ؟

این فیجت ها به گونه ای طراحی شدند که حتی با یک انگشت نیز قابل مهار باشند که در این حالت حفظ تعادل آنها در حین چرخش نیاز به تمرکز بسیار بالایی دارد که شما باید این تمرکز را به کمک همین اسپینر بدست بیاورید. در حقیقت اسپینر فیجت ابزاری است که تا پیش از این در زندگی همه ما به انواع مختلف حضور داشت، اما حالا شخصیت مستقلی پیدا کرده و در قالب یک ابزار واحد وارد زندگی ما شده است. با در اختیار داشتن یک فیجت اسپینر، در خانه، محل کار، خیابان و یا هر جای دیگر، نیازی نیست که با هر ابزار یا وسیله ای که در نزدیکی شماست به صورت غیر ارادی مشغول بازی شوید. با یک اسپینر که ظاهر بسیار شیک و مدرنی دارد، بهتر از هر ابزار دیگری به افزایش تمرکز شما و آرامش فکری کمک کنید.

 

از کجا خرید کنیم ؟

برای خرید اسپینر میتونید از سایت جانبی مرجع تخصصی لوازم جانبی اقدام کنید.

 

بعضی از اسپینر های جانبی

اسپینر فلزی شش پره ای رنگین کمانی و طلایی Fidget Spinner Metal Rainbow & Gold      اسپینر فلزی اسکلتی چهار پره‌ ای Fidget Spinner Skeletal      اسپینر فلزی سه پره ای طرح لوگوی مازراتی Fidget Spinner Metal Maserati Logo

 

 

اسپینر فلزی چرخی طرح مرد آهنی Fidget Spinner Metal Iron Man      اسپینر فلزی سه پره ای طرح مثلث Fidget Spinner Metal Triangle      اسپینر فلزی شش پره‌ ای Fidget Spinner Sheriff

 

 

اسپینر فلزی طرح آتش Fidget Spinner Metal Fire      اسپینر فلزی سه پره ای طرح ترانسفورمرز Fidget Spinner Metal Transformers      اسپینر فلزی سه پره ای رنگین کمانی طرح ذوزنقه Fidget Spinner Metal Rainbow Trapezius

  

منبع (+)
 
استارتاپ (جانبی)

نظر خود را با ما در میان بگذارید


تصویر امنیتی
تصویر جدید

تدریس خصوصی ریاضی

اشتراک‌ گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پخش زنده