کاغذ رنگی

راهی تضمینی برای قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و برتر کشور

تدریس خصوصی ، راهی برای قبولی در مدارس تیزهوشان

امکانات آموزشی و رفاهی، دبیران کاربلد با سابقه درخشان، برنامه‌های آموزشی متنوع با هدف رشد سطح عملی دانش‌آموز، فرهنگ ارتباطی متفاوت و مهم‌تر از همه، قبولی‌های کنکور و المپیاد ویژگی‌های بارز مدارس تیزهوشان و برتر کشور هستند که آن‌ها را از سایر مدارس متمایز می‌کند. این موارد همگی دلایل خوبی هستند که هر دانش‌آموزی آرزو داشته باشد در یکی از مدارس تیزهوشان یا برتر محل سکونت خود تحصیل کند.

اما آیا تحصیل در مدارس تیزهوشان و برتر کشور به‌سادگی سایر مدارس امکان‌پذیر است؟ مسلما نه، دلیل هم کاملا واضخ است، ظرفیت این مدارس محدود بوده و متقاضیان بسیار فراتر از ظرفیت مدرسه‌ هستند؛ ازاین‌رو برای تحصیل در مدارس تیزهوشان و برتر کشور لازم است در آزمون ورودی آن‌ها شرکت کرده و نمره قبولی را کسب کنید. بنابراین سوالی که مطرح می‌شود این است که چطور در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان یا مدارس برتر شهر محل سکونت‌ خود قبول شوید؟

چطور در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و برتر قبول شوید؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، اولین راه برای قبولی در آزمون تیزهوشان یا مدارس برتر، تلاش فردی است. شما باید همه تلاش خود را به‌کار بگیرید تا شانس شما برای قبولی در آزمون ورودی مدرسه موردنظرتان بیشتر شود. برنامه‌ریزی برای مطالعه، بررسی نمونه سوالات آزمون ورودی سال‌های قبل مدرسه موردنظر و مطالعه فراتر از کتب درسی از جمله کارهایی است که باید در این راستا انجام دهید.

کاراتدریس

اما یک راه هوشمندانه‌تر هم وجود دارد و آن معلم خصوصی و استفاده از خدمات تدریس خصوصی تیزهوشان و مدارس برتر است. اگر راه دوم را انتخاب می‌کنید باید در نظر داشته باشید، معلمی که برای تدریس خصوصی انتخاب می‌کنید بسیار مهم است؛ چراکه هدف از انتخاب معلم خصوصی یادگیری بیشتر و بهتر و استفاده بهینه از زمان است. حال اگر معلم شرایط و صلاحیت‌های لازم را نداشته باشد، ممکن است به ضرر شما تمام شود و دقیقا به آن‌چه می‌خواهید نرسید. بنابراین قبل از انتخاب معلم خصوصی، بیایید باهم ببینم یک معلم خوب دارای چه ویژگی‌هایی است؟

ویژگی‌های یک معلم خوب

1- مهارت و تخصص

یک معلم خوب باید در درجه اول در زمینه‌ای که قرار است به شما آموزش دهد مهارت و تخصص لازم را داشته باشد.

کاراتدریس

2- سابقه درخشان در تدریس

هر قدر هم که بگویند یک معلم مهارت و تخصص دارد، این سابقه درخشان او است که تخصص و مهارتش را ثابت می‌کند.

3- تدریس ویژه جهت قبولی در آزمون‌های مدارس مختلف

از آن‌جا که روش گزینش مدارس مختلف با یکدیگر متفاوت است و هر کدام روش‌های خاص خود را دارند. توانایی معلم در تدریس ویژه جهت قبولی در آزمون‌ مدرسه موردنظر شما، باعث می‌شود خیلی سریع‌تر به هدف خود برسید.

کاراتدریس 

4- به‌روز بودن

متدهای آموزشی هر روز در حال تغییر هستند، اگر معلمی که انتخاب می‌کنید با این تغییرات همراه نباشد، شک نکنید در روند یادگیری با مشکل مواجه خواهید شد. تصور کنید معلمی براساس روش‌های قدیمی به شما آموزش دهد. اتفاقی که در درجه اول می‌افتد این است که آن‌چه یاد می‌گیرید با آن‌چه قبلا به شما آموزش داده شده است متفاوت است و این موضوع باعث می‌شود در دانسته‌های خود دچار تردید شوید، از طرفی چون سوالات آزمون‌ها براساس جدیدترین تغییرات آموزشی طراحی می‌شوند، اگر شما مطابق متد روز آموزش نبینید، شانس موفقیت شما در آزمون‌های ورودی یا کنکور کمتر است. ریاضی تیزهوشان

کاراتدریس 

5- اخلاق خوب و وجدان کاری

همه مواردی که گفته شد با اخلاق خوب و وجدان کاری است که می‌تواند بهترین نتیجه رابرای شما به‌همراه داشته باشد. معلمی که کنار تخصص، سابقه درخشان در تدریس و سایر مواردی که نام برده شد به اصول اخلاقی پایبند بوده و دلسوزانه شما را همراهی می‌کند، قطعه‌ای از بهشت است. چنین معلمی می‌تواند به بهترین شکل شما را در مسیر رسیدن به هدف‌تان یاری کند.

کاراتدریس 

معرفی یک مجموعه خوب جهت تدریس خصوصی تیزهوشان و مدارس برتر کشور

به‌یقین پیدا کردن معلمی که همه ویژگی‌های بالا را داشته باشد کمی دشوار است، اما غیرممکن نیست! خبر خوب هم این است که این‌کار را ما از قبل برای شما انجام داده‎ایم. ما مجموعه‌ای را برای شما درنظر گرفته‌ایم که به‌شرط داشتن پشت‌کار و عزم و ارده جدی، تضمینی کمک شما می‌کند تا در مدرسه تیزهوشان یا مدارس برتر موردنظرتان قبول شوید.

این مجموعه آموزشی، مجموعه‌ای نیست جز کاراتدریس؛ کاراتدریس در مسیر رشد و شکوفایی شما از سال‌های ابتدایی تا کنکور و دانشگاه همراه شما است. از قبولی در مدارس تیزهوشان علامه حلی و فرزانگان، انرژی اتمی، ابوریحان و هر مدرسه برتری در استان تهران و کل کشور که فکرش را می‌کنید گرفته تا قبولی در کنکور و آموزش دروس دانشگاهی؛ کاراتدریس آماده است تا شما را همراهی کرده و قبولی شما را به‌شرط انگیزه و پیگیری خودتان تضمین کند.

کاراتدریس 

دلیلی که باعث شد تا ما کاراتدریس را به‌عنوان مجموعه‌ای مورد اطمینان برای تدریس خصوصی مدارس تیزهوشان و برتر کشور معرفی کنیم، این است که اساتید این مجموعه یعنی جناب مهندس پژمان ابراهیمی و همکاران ایشان دقیقا همه مواردی که به آن‌‌ها اشاره شد را دارا هستند.

باور ندارید! کافی است فقط برای یک‌بار هم که شده تدریس خصوصی را با کاراتدریس تجربه کنید. قبل از این‌کار هم برای این‌که مطمئن شوید انتخاب درستی می‌کنید، حتما سری به وبسایت کاراتدریس زده و نظرات دانش آموزانی که از خدمات این مجموعه استفاده کرده‌اند را مطالعه کنید.

به‌منظور استفاده از خدمات تدریس خصوصی کاراتدریس دو راه پیش‌روی شما قرار دارد؛

اولین و آسان‌ترین راه این است که با شماره 09126886647 تماس گرفته و مستقیما با مدیریت کاراتدریس جناب مهندس پژمان ابراهیمی صحبت کنید. راه دوم نیز این است که به وبسایت این مجموعه به نشانی https://karatadris.com سر زده و از قسمت تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید


تصویر امنیتی
تصویر جدید

تدریس خصوصی ریاضی

اشتراک‌ گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پخش زنده