کاغذ رنگی

با کاغذرنگی زندگیت رو رنگی کن!

با کاغذرنگی زندگیت رو رنگی کن؛ معرفی سایت کاغذ رنگی

قبول داری برای برطرف کردن بیشتر نیازهات تو زندگی باید یه چیز جدیدو یاد بگیری؟ حالا اون چیز جدید میتونه تو قالب یه ایده باشه یا یه مطلب آموزشی، فرقی نمی‌کنه مهم اینه که باید یاد بگیری! مثلا آشپزی بلد نیستی، میری دستور پخت یه آشپزی رو یاد می‌گیری تا بتونی آشپزی کنی، یا نه دوست داری تنت همیشه سالم باشه میری یاد می‌گیری چطور این کار امکان‌پذیره، خلاصه بگم که زندگی مجموعه‌ای از نیازهای تو هست که برای برطرف کردن خیلی‌هاش باید چیزای جدید یاد بگیری. حالا با توجه به این موضوع، یه عده آدم خلاق و پر تلاش جمع شدن و کاغذرنگی رو راه انداختن، برای این‌که بتونن با عشق ایده‌ها و راهکارهایی رو ارائه بدن که به واسطه اونا بیشتر نیازهای آدما رو برطرف کنن.

کاغذ رنگی در واقع ، یه برگ از دنیای مجازی که پر از ایده‌های متفاوت و نو هست. کاغذرنگی متولد شده که هر روز با عشق مطالب و ایده‌های جدیدی رو تقدیم آدما تو کل دنیا کنه و برای اینکه همه بتونن به بهترین شکل ازش استفاده کنن، از بهترین تکنولوژی‌های دنیا برای انتقال عشقق به آدما استفاده کرده. توی کاغذرنگی تقریبا هر چی که فکرش رو بکنی برات فراهمه

کاغذرنگی تشکیل شده از

شش تا دسته‌بندی اصلی که اولی‌شون رنگی بسازیمه، دومی‌شون رنگی باشیم، سومی‌شون رنگی بخونیم، چهارمی‌شون رنگی بخوریم، پنجمی رنگی ببینیم و آخری هم رنگی بخریم، البته اینو بگم بهت که قرار این دسته‌بندی طی گذشت زمان بیشتر بشه و تو آینده قطعا دسته‌بندی‌های خیلی بیشتری به کاغذرنگی اضافه خواهد شد.

هر کدوم از دسته‌بندی‌هایی که گفتم خودشون یه دنیای متفاوت‌اند با چندتا ریز مجموعه، تو ادامه مفصل راجع به هر کدوم توضیح می‌دم برات.

سایت کاغذ رنگی

رنگی بسازیم

تو این دسته‌بندی قرار که کلی ایده و راهکار یاد بگیری، ایده‌ها و راهکارهایی که بعضی‌هاشون قراره کمک کنن یه چیز جدید داشته باشی و بعضی‌هاشون هم آغازگر یه تغییر تو زندگیت هستند. مثلا بعضی از مطالب کمک می‌کنند میز کارتو تغییر بدی و از این طریق موقع کار کردن انرژی بیشتری داشته باشی! یا بعضی از مطالب بهت یاد میدن چطور یه چیزی رو درست کنیم، یه چیزی مثل تراریوم!

سایت کاغذ رنگی

رنگی بسازیم تشکیل شده از کاردستی رنگی، نقاشی رنگی، خونه رنگی و کار رنگی. همون‌طور که احتمالا خودت هم حدس زده باشی، کاردستی رنگی پر شده از کاردستی‌؛ چیزهایی مثل آموزش ساخت تراریوم، اریگامی قلب و کلی چیز ساختنی که همشون مرحله‌به‌مرحله با تصویر توضیح داده شدند. در ادامه نقاشی رنگی صفحه‌ای که توش آموزش‌های نقاشی قرار گرفته، خونه رنگی ایده‌هایی بهت میده که بتونی قسمت‌های مختلف خونه رو تغییر بدی تا قشنگ‌تر بشند و آخری یعنی کار رنگی هم مجموعه‌ای از ایده‌ها است که کمک می‌کنه محیط کارت رو تغییر بدی و ازش لذت ببری؛ نمونه‌شو کمی بالاتر برات گفتم یادت میاد، میز کارتو مرتب کنی یا دامن توتو برای دخترت درست کنی یا حتی کاردستی با چوب بستنی درست کنی یا بتونی خودت خمیر فیمو درست کنی ...

رنگی باشیم

رنگی باشیم بر خلاف رنگی بسازیم چیزای ساختنی نداره و هدفش اینه که زندگیت رو رنگی کنه. توی این دسته‌بندی قرار درباره همه ابعاد زندگیت چیزهایی رو یاد بگیری و از این طریق زندگیت رنگی و شاد بشه. رنگی باشیم از شش تا زیر مجموعه تشکیل شده، رابطه رنگی، تفریح رنگی، ورزش رنگی، سلامت رنگی، موفقیت رنگی و تکنولوژی رنگی.

توی رابطه رنگی چیزایی رو یاد می‌گیری که رابطت با آدما رو تقویت می‌کنه

توی تفریح رنگی در مورد تفریح‌های مختلف که میتونی ازشون کلی لذت ببری اطلاعات به‌دست میاری

توی ورزش رنگی، کاغذرنگی ورزش‌های مختلف رو یادت میده، مثلا یاد می‌گیری چطور با پیاده روی لاغر بشی

توی سلامت رنگی کلی مطلب درباره سلامتی هست.

موفقیت رنگی هم اضافه شده تا توی اون رازهای موفقیت رو یاد بگیری و زندگی موفقی رو برای خودت بسازی

و آخرین مورد یعنی تکنولوژی رنگی هم اومده که کمک کنه بتونی بهترین‌های تکنولوژی رو برای رفع نیاز‌هات انتخاب کنی. البته تکنولوژی رنگی قرار بهت اینو هم یاد بده که چطور با تکنولوژی زندگی بهتری داشته باشی.

سایت کاغذ رنگی

رنگی بخونیم

این دسته‌بندی با هدف مطالعه و افزایش آگاهی بین دسته‌بندی‌های سایت قرار گرفته، این دسته‌بندی شامل کتاب رنگی، رمان رنگی و جمله رنگی. بخش کتاب رنگی کلی کتاب خوب و باحال بهت معرفی می‌کنه. بخش رمان رنگی هم حدودا مثل کتاب رنگی با این تفاوت که رمان‌های خوب دنیا رو بهت معرفی می‌کنه. آخرین بخش رنگی بخونیم یعنی جمله رنگی هم توش کلی جمله از آدمای بزرگه که می‌تونه تو زندگی بر ات الهام‌بخش باشه و خیلی به دردت بخوره!

سایت کاغذ رنگی

رنگی بخوریم

رنگی بخوریم پاتوق شکموهای کاغذرنگی هستش! این بخش پر شده از غذاها، دسرها و نوشیدنی‌های رنگی که فک کنم تقریبا از هیچ کدومشون نمی‌تونی بگذری. کافیه هر موقع دلت هوای یه چیز خوردنی کرد به یکی از بخش‌های غذا رنگی، دسر رنگی یا نوشیدنی رنگی این بخش سر بزنی.

سایت کاغذ رنگی

رنگی ببینیم

این بخش از سایت جایی که بیشتر از هر کسی به خوره‌های فیلم تعلق داره و کلی معرفی فیلم‌های خوب دنیا رو تو خودش جا داده. البته ناگفته نمونه که یه بخش هم داره که مطالبش بیشتر از اون که متنی باشن، تصویری‌اند و باید به جای خوندنشون، تماشاشون کنی. رنگی ببینم از چهار بخش فیلم رنگی، سریال رنگی، کارتون رنگی و عکس رنگی تشکیل شده.

تو بخش فیلم رنگی کلی فیلم خوب رو می‌تونی دربارشون بخونی. سریال رنگی و کارتون رنگی هم همین‌طوره با این تفاوت که، تو سریال رنگی فقط درباره سریال ها نوشته شده و تو کارتون رنگی درباره کارتون‌ها و انیمیشن‌ها.

اما آخرین بخش یعنی عکس رنگی یکم توضیحش سخته اما بخوای تو چند جمله کوتاه دربارش بدونی بیشتر برای اون دسته از آدمایی که حال و حوصله خوندن ندارند!!! البته درباره عکاسی هم مطالبی داره که قطعا اگه عاشق عکاسی باشی به‌دردت میخوره!

سایت کاغذ رنگی

رنگی بخریم

رنگی بخریم اومده که برای عاشقای بازار و خرید خودنمایی کنه! تو این دسته‌بندی جاهای خوب و باحال برای خرید و محصولای باحال و خاص بهت پیشنهاد داده می‌شه. رنگی بخریم شامل دوتا زیر مجموعه است. اولی پیشنهاد رنگی و دومی هم محصول رنگی.

 تو دسته‌بندی پیشنهاد رنگی جاهای متفاوتی برای خرید بهت پیشنهاد می‌شه، همون‌طوری که تو دوست داری، دوست داری بری یه جا لباس بخری که شیک و ارزون باشه یا نه، دوست داری از بهترین مجتمع‌های خرید، لباس‌هاتو بخری! فرقی نداره تو این بخش پیشنهادهای خرید مختلفی وجود که مطابق با نیاز تو هستش.

بخش آخر یعنی محصول رنگی هم محصول‌های باحال و خاص رو بهت معرفی می‌کنه؛ محصولایی که می‌تونن خیلی کاربردی، خیلی جذاب یا خیلی منحصربه‌فرد باشن. خلاصه که تو این دسته‌بندی چیزهای خاصی منتظرته!

خلاصه بگم تو کاغذ رنگی یه عده آدم با عشق کلی برنامه برات دارند، تا اینجا هم که با همه‌ی دسته‌بندی‌های کاغذرنگی آشنا شدی، فقط امیدوارم چیزی از  قلم جا نمونده باشه و همه چی رو درباره کاغذرنگی بهت گفته باشم. حالا که میدونی دقیقا میدونی توی کاغذرنگی چه چیزایی منتظرته، پس فرصت رو از دست نده و برای تجربه یه زندگی رنگی به کاغذرنگی بیا...

 

منبع (+)
 

نظر خود را با ما در میان بگذارید


تصویر امنیتی
تصویر جدید

تدریس خصوصی ریاضی

اشتراک‌ گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پخش زنده