کاغذ رنگی

2000 مین فروشگاه شاپفا ایجاد شد

۲۰۰۰ مین فروشگاه شاپفا ایجاد شد

آبانماه 91 ایده اولیه پروژه شاپفا کلید خورد. بحث های اولیه خیلی سریع پیش رفت. دامنه shopfa در گوددی حراج خورده بود و قیمتش عالی بود. فورا دامین را خریدیم و شروع کردیم به نوشتن جزئیات. همزمان با شروع کد نویسی در آذر ماه، طراحی اینترفیس سایت و فروشگاه ها هم شروع شد.

22 اسفند 91 با اینکه آیتم های مهمی هنوز آماده نبود ولی با توجه به نیاز بازار، با اتصال درگاه پرداخت اینترنتی، شاپفا شروع به کار کرد.

در این 15 ماه، تیم فنی با حداکثر تلاش، سعی کرده تعهدات را اجرا کنه و سیستم کم نقصی را به بازار کسب و کار اینترنتی ارائه کنیم. خوشبختانه استقبال خوبی از فروشگاه ها صورت گرفته است. هنوز بخشهای مهمی هست که باید اصافه شود. نیازهای بازار و استفاه کنندگان فروشگاه را بطور نسبی شناختیم. تنها مشکل جلوی راه ما، وقت و زمان برای اجرای برنامه های توسعه است. زمان با سرعتی بیشتر از توان ما حرکت میکند و ما با تمام قدرت تلاش میکنیم، از قافله زمان عقب نمانیم.

دیروز برای تیم شاپفا روز به یادماندنی بود. تعداد فروشگاههای در حال کار از نرز 2000 گذشت. تعداد کل فروشگاه های ساخته شده بیش از 3500 فروشگاه هست که عمدتا هدفشان رزرو سابدومین بوده یا نشانی های مشابه را ثبت کرده اند ولی 2000 فروشگاه دارای کالا و خدمات هستند.

 

شاپفا

 

چند نکته خواندنی در باره شاپفا:

- بخش زیادی از دارندگان شاپفا، خانم ها هستند. که عمده مراجعه آنها از نی نی سایت هست.

- خانم هایی که فروشگاه ساخته اند (رایگان یا برلیان) کمترین میزان مراجعه به پشتیبانی را داشتند و اغلب فروشگاه های فعالی دارند. برخی فروشگاه های خانم ها بیش از 500 محصول دارند.

- بزرگترین سایت ما فروشگاه اینترنتی جانبی است که با شاپفا شروع کرده و اکنون موقعیت خوبی در بازار لوازم جانبی دارد. رتبه 549 ایران در آلکسا

- تصمیم بر این است قیمتهای شاپفا، برای همیشه همین مبلغ های حاضر ثابت بماند. با وجود تورم و بالارفتن هزینه ها، قیمتها ما تا اطلاع ثانوی ثابت خواهد بود.

مهندس پرویز زاهد مدیر شاپفا و تیم تلاش هوشمند

نظر خود را با ما در میان بگذارید


تصویر امنیتی
تصویر جدید

اشتراک‌ گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تدریس خصوصی ریاضی

پخش زنده