کاغذ رنگی

وبگردی کودکان زیر نظر بزرگسالان

وبگردی کودکان زیر نظر بزرگسالان

در عصر حاضر که موبایل‌ها و تبلت‌های هوشمند به اسباب‌بازی اکثر کودکان تبدیل شده‌ است، نیاز به روشی برای کنترل و جلوگیری از استفاده‌ی نامناسب از آن نیز بیش از پیش احساس می‌شود. بسیاری از کودکان ممکن است در حین کار با گوشی‌هایی که اینترنت آن‌ها فعال است، به طور خواسته یا ناخواسته وارد سایت‌هایی شوند که برای سن آن‌ها مناسب نیست.

تعریف کلمه‌ی "نامناسب" در رابطه با این سایت‌ها، به چند مورد خاص محدود نبوده و بنا بر دیدگاه هر خانواده‌ای ممکن است متغیر باشد. اپلیکیشن Safe Browsing Parental Control مانند یک نوع اتصال مجازی (VPN) عمل می‌کند که در آن لیست سیاهی از ده‌ها سایت نامناسب تعبیه شده است و با فعال کردن آن، دسترسی به این محتواها، توسط هر مرورگر یا اپلیکیشنی مسدود خواهد شد. لیست سیاه موجود در این اپلیکیشن قابل شخصی‌سازی است و می‌توانید سایت‌هایی را که در آن موجود نیست نیز به صورت دستی اضافه کنید.

اپلیکیشن Safe Browsing Parental Control

درواقع با نصب این اپلیکیشن و فعال‌سازی آن، می‌توانید گوشی یا تبلت خود را با خیالی آسوده در اختیار کودکان قرار داده تا بدون وجود محتواهای نامناسب، با دنیای بزرگ وب و مطالب بسیار مفیدی که در آن وجود دارد آشنا شوند. همانطور که مطالب مورد علاقه برای بزرگسالان به صورت نامحدود در وب وجود دارد، برای کودکان نیز صدها سایت و موضوع جذاب مانند کارتون‌ها، عکس‌های کودکانه، شعر و ترانه و... وجود دارد که شاید تا پیش از این، به دلیل وجود مشکلات ذکر شده، آزادی عمل لازم به کودکان داده نمی‌شد. اما از این پس می‌توانید به کمک اپلیکیشن Safe Browsing Parental Control، و کمی حوصله برای انجام تنظیمات دستی، مربوط به سایت‌ها و کلمه‌های فارسی در آن، این آزادی عمل را به کودکان خود بدهید.

Nini Engineer

البته همه چیز به محتوای نامناسب مربوط نمی‌شود چراکه بسیاری از مواقع، کودکان با مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین یا مارکت‌ها ، اقدام به خریداری برخی بازی‌ها می‌کنند و باعث خالی شدن حساب شما در سایت‌های مذکور خواهند شد که شما می‌توانید اینگونه موضوعات و سایت‌ها را نیز به لیست سیاه این اپلیکیشن اضافه کنید. برای دانلود این اپلیکیشن، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

دانلود از مایکت     دانلود از گوگل پلی

 تهیه شده توسط : زومیت

نظر خود را با ما در میان بگذارید


تصویر امنیتی
تصویر جدید

تدریس خصوصی ریاضی

اشتراک‌ گذاری

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پخش زنده